Tarih: 01.02.2024 10:46 Güncelleme: 01.02.2024 10:53

Akkirman, Tüm Sorunların Çözümü İYİ’de Olacak... (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Belediye başkan aday adayı Serkan Akkirman Büyükçekmece’de yapacağı projelerini anlattı. Büyükçekmece’de spora büyük yatırımlar yapacağını anlatan Akkirman Büyükçekmece tarım ve turizmin başkenti yapacağız dedi.

Akkirman, Tüm Sorunların Çözümü İYİ’de Olacak... (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

 

Akkirman, Tüm Sorunların Çözümü İYİ’de Olacak

 

İYİ PARTİ BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SERKAN AKKİRMAN:’BÜYÜKÇEKMECE’YE OLAN SEVDAM BAŞKADIR’

 

İyi parti Büyükçekmece belediye başkan aday adayı Serkan Akkirman Büyükçekmece’de yapacağı projelerini anlattı. Büyükçekmece’de spora büyük yatırımlar yapacağını anlatan Akkirman Büyükçekmece tarım ve turizmin başkenti yapacağız dedi.

 

31 mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde iyi parti Büyükçekmece belediye başkan aday adayı olan Serkan Akkirman,gazetecilerle bir araya geldi.

Büyükçekmeceye önemli projeler kazandıracaklarını belirten Akkirman tarım ve turizm alanında önemli projelerinin olduğunu söyledi.

 

 

BÜYÜKÇEKMECE’YE OLAN SEVDAN BAŞKADIR

Çocukluğunun Büyükçekmece’de geçtiği ve uzun yıllardır Büyükçekmece’de ikamet ettiğini belirten Akkirman :’Büyükçekmece’ye olan sevdam bir başkadır. Biz Büyükçekmece’nin evladıyız. Geçtiğimiz hafta yirmi dört mahalle muhtarının katılımıyla kahvaltıda bir araya geldik. Bütün mahallelerdeki talepleri tek tek dinledik sorunları tek tek çözeceğiz.’ Dedi

BÜYÜKÇEKMECE TARIM VE TURİZM KENTİ OLACAK

Akkirman sözlerine şöyle devam etti:’’  Büyükçekmece için bizim sloganımız belli . İlçemiz tarımın ve turizmin başkenti olacak. Burada çok büyük tarım potansiyeli olmasına rağmen toplamda Büyükçekmece’de yüz altmış beş aile tarım yapıyor. Biz bu sayıyı daha yukarıya taşıyacağız. Muhtarlarımızın belirttiği en büyük sorunlardan biri madde bağımlığı. Bizim ilk işimiz madde bağımlılığıyla mücadele etmek olacak. Belediye olarak spor ve kültürel tesisler hayata geçirerek gençlerinizin zamanını değerlendirecekleri alanları yaratmak olacak. Büyükçekmece’nin en büyük sorunlarından biride gençlerimizin kültürel ve spor yapacakları  tesislerin zayıf olması. Bir diğer sorunda sorunlu kardeşlerimizin rehabilitasyonu için bir takım destekleyici hizmetlerinin olamaması ve bizim belediye olarak bu hizmetleri sağlamamız gerekiyor.’’ Dedi

 

 

SPORDA CİDDİ YATIRIMLAR YAPACAĞIZ

Spora ciddi yatırım yapacağını belirten Akkirman:’kültür ve spor ile ilgili önemli çalışmalar yapacağız. Baktığımız zaman burada bir futbol takımımız ve bir basketbol takımımız var. Pendik spor, Ümraniye spor Kasımpaşa süper ligde. Büyükçekmece’de neden bir takım süper ligde değil? Bu sorunun cevabı çok basit sponsor yok. Biz bu sponsoru hazırladık, yabancı bir firma ile görüştük. Gençlerimiz artık hafta sonları belediyenin tahsis ettiği maçlara otobüslerle gidebilecek. Büyükçekmece’de basketbol takımımız için İstanbul Teknik üniversitesi ile görüştük. İki takımı birleştireceğiz. Voleybol takımımız için Trabzon Spor yönetimi ile görüşüyoruz. Trabzon Spor kadın voleybol takımını ilçemize getirerek maçlarını Büyükçekmece’de oynayacak. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yönetimleri ile görüşerek alt yapısını ilçemizde oluşturacağız.

BÜYÜKÇEKMECEYE TELEFERİK SİSTEMİNİ GETİRECEĞİZ

 

Tüyap fuar merkezi ile ilgili yılda dört milyon ziyaretçinin geldiğini belirten Akkirman ‘ bir nisan sabahı göreve başladığımız gün Tüyap’ta fuar olduğu dönemlerde belediye otobüsleriyle ring seferleri başlatacağız. Esnafımızla iş birliği yaparak indirim kartı oluşturup fuara gelen dört milyon ziyaretçiyi ilçemizi ziyaret etmelerini sağlayacağız. Bir sonraki projemiz ise Hava ray. Tüyap’tan teleferik sistemi ile Büyükçekmece Albatros’a vatandaşları getireceğiz. Burada yaşayan esnafımıza ve ilçemize büyük katkıları olacak ‘’ diye konuştu.

BÜYÜKÇEKMECE BODRUMDAN DAHA GÜZEL 

Turizm ile ilgili konuşan Akkirman:’Büyükçekmece’nin Bodrum’dan neyi eksik. Hatta daha güzel ve fazlası var. Turizm acenteleri ile görüşerek işbirliği yapacağız. Yerli ve yabancı turistlerimizi Büyükçekmece’de ağırlayacağız’’diye konuş


İzsiz, Neden İstifa Etti? Hangi partiye Katılacak?

Keşan'da Kadın Kolları Başkanı Emine Gegeoğlu adaylığını açıkladı

255 STK'dan Müfredat Çalışması

Zafer Partili Bayır'dan Yunanistan teftişine sert yanıt

Buruk Teşekkür…

ÜLKÜCÜ BAŞKANDAN CUMHUR İTTIFAKI ADAYLARINA TAM DESTEK

Muhsin Yazıcıoğlu Manisa'da anıldı

Türkiye Yüzyılı’na damgasını vuracak projeler

Darıca’nın diş hastanesi projesi hazır!

Bursa'da dağ yöresi kırsal turizmle kalkınacak

İYİ Parti’den Dünya Emekçi Kadınlar Günü açıklaması

Dünya Kadınlar Günü'nde Emel Gözükara Durmaz'dan önemli mesaj

Mert Yöneyer: “Ayırmadan ayrışmadan Foça için çalışacağız”

MHP %33.20 Puan ile Önde

Düzce'de Faruk Özlü'den 100 proje tanıtımı 


ÖZER, SİYASİ PARTİLER VE DERNEKLERLE BAYRAMLAŞTI

ESENYURT’TA KURBAN KESİM ALANLARI TEMİZLENDİ

Çolak, Dikleşmeden Dik Duracağız..! ( GÖRÜNTÜLÜ HABER )

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete 'siyaset' mesajı

KARYA FARMA HBX AR-GE'DEN İNCİR VE ZEYTİN YAPRAĞI PROJESİ

Yığılca’da motosiklet kazası: 2 kişi ağır yaralandı 

Başkan Şadi Özdemir: "Engelleri birliktelikle aşacağız"

İzsiz, Neden İstifa Etti? Hangi partiye Katılacak?

Başkan Çalık, Tecrübelerini Gençlere Aktardı

Murat Kurşun’dan üçü bir arada çıkış

Bakan Koca, uayardfı yasa peşlerinde...

Jandarmadan öğrencilere huzur ve güven eğitimi

Kurslar hayatlarını değiştirdi

5 ayda 16 milyon 'turistik' yolcu ağırlandı

Bakan Tekin, Kutadgu Bilig Okumaları Türkiye Paneli'nde

Öğretmenlerin iller arası yer değiştirmeleri belli oldu

Erdoğan'dan Beklenen iade-i ziyaret yapıldı

Başkan Alemdar: “Verdiğimiz sözleri tek tek tutuyoruz”

İstanbul'un 4 iştirakine 'uluslararası' ödül

7,1 milyon hektar arazi suya kavuştu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.