Tarih: 01.01.0001 00:00

Deniz Bank'tan Bayram Ettiren Kredi

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde destek sağlamayı ilke edinen DenizBank, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla üreticilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik özel fırsatların yer aldığı yeni kampanya başlattı.Kampanya kapsamında, 23 Ey

Deniz Bank
 Tarımın finansmanında özel bankalar arasında birinci sırada konumlanan DenizBank; sektörün ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı ürün ve kampanyalar sunmaya devam ediyor.'Üreticilere Bayram Ettiren Kredi'  adıyla başlatılan yeni kampanya çerçevesinde, üreticiler % 0.85’den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor.Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, Banka'nın 10 yıl önce Tarım Bankacılığı alanında başlattığı ve büyük önem atfettiği desteği sürdürmek ve üreticilerin yanında olmak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü söyledi.Sun, 'Tarım sektörünün finansmanında özel bankalar arasında lider konumumuzu sürdürüyor olmak bizlere gurur verdiği kadar omuzlarımıza büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Halihazırda Tarım Bankacılığı hizmeti veren 262 şubemiz ile Türkiye’nin dört bir yanına Bankamızın farkını taşıyoruz. Bunu sürdürmek amacıyla yeni kampanyalarla üreticilerimizin yanında ve yakınında olabilmeyi, sorumluluğumuzun bir gereği olarak değerlendiriyoruz. Bu çerçevede yaklaşan Kurban Bayramı öncesi üreticilerimizin oluşacak nakit ihtiyacına destek olmak amacıyla % 0.85 faiz oranından başlayan, 36 aya varan vade ve uygun geri ödeme seçenekleri sunan, formalitesiz yeni bir kredi kampanyası başlattık. Tarım sektörünün gelişimi için üstlenmiş olduğumuz önemli misyon gereği finansman anlamında, üreticimizi sektörün ihtiyacına uygun yeni ürün ve kampanyalar ile tanıştırmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğimiz.' dedi.

DenizBank Hakkında
DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 739 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında; DenizBank'ın yanı sıra yedi yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile finansal olmayan üç yerli iştirak ve Bahreyn'de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım,  Ekspres Menkul, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetimi; Intertech, DenizKültür ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.
www.denizbank.com,  www.facebook.com/DenizBank,  twitter.com/DenizBank

Sberbank Hakkında
berbank of Russia, Rusya’nın en büyük bankası ve önde gelen global bir finans kurumudur. Sberbank Rusya’daki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmakta olup ulusal ekonominin ana kreditörü ve Rusya’nın en fazla mevduat toplayan bankasıdır. Sberbank’ın kurucusu ve ana hissedarı olan Rusya Merkez Bankası, banka hisselerinin %50’si ile bir adet oy imtiyazlı hissesine sahiptir. Bankanın diğer hisseleri, yerli ve yabancı yatırımcılara aittir. Sberbank’ın 20 ülkede 110 milyondan fazla bireysel müşterisi ve  1 milyon kurumsal müşterisi bulunmaktadır. 18.000’den fazla şubesi ile Rusya’daki en geniş şube ağlarından birine sahip olan Sberbank’ın uluslararası operasyonları İngiltere, ABD, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta ve Doğu Avrupa ülkeleri, Türkiye ve diğer ülkelerde gerçekleştirilmektedir. Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no’lu genel bankacılık lisansına sahiptir.


İzsiz, Neden İstifa Etti? Hangi partiye Katılacak?

Keşan'da Kadın Kolları Başkanı Emine Gegeoğlu adaylığını açıkladı

255 STK'dan Müfredat Çalışması

Zafer Partili Bayır'dan Yunanistan teftişine sert yanıt

Buruk Teşekkür…

ÜLKÜCÜ BAŞKANDAN CUMHUR İTTIFAKI ADAYLARINA TAM DESTEK

Muhsin Yazıcıoğlu Manisa'da anıldı

Türkiye Yüzyılı’na damgasını vuracak projeler

Darıca’nın diş hastanesi projesi hazır!

Bursa'da dağ yöresi kırsal turizmle kalkınacak

İYİ Parti’den Dünya Emekçi Kadınlar Günü açıklaması

Dünya Kadınlar Günü'nde Emel Gözükara Durmaz'dan önemli mesaj

Mert Yöneyer: “Ayırmadan ayrışmadan Foça için çalışacağız”

MHP %33.20 Puan ile Önde

Düzce'de Faruk Özlü'den 100 proje tanıtımı 


KARYA FARMA HBX AR-GE'DEN İNCİR VE ZEYTİN YAPRAĞI PROJESİ

Yığılca’da motosiklet kazası: 2 kişi ağır yaralandı 

Başkan Şadi Özdemir: "Engelleri birliktelikle aşacağız"

İzsiz, Neden İstifa Etti? Hangi partiye Katılacak?

Başkan Çalık, Tecrübelerini Gençlere Aktardı

Murat Kurşun’dan üçü bir arada çıkış

Bakan Koca, uayardfı yasa peşlerinde...

Jandarmadan öğrencilere huzur ve güven eğitimi

Kurslar hayatlarını değiştirdi

5 ayda 16 milyon 'turistik' yolcu ağırlandı

Bakan Tekin, Kutadgu Bilig Okumaları Türkiye Paneli'nde

Öğretmenlerin iller arası yer değiştirmeleri belli oldu

Erdoğan'dan Beklenen iade-i ziyaret yapıldı

Başkan Alemdar: “Verdiğimiz sözleri tek tek tutuyoruz”

İstanbul'un 4 iştirakine 'uluslararası' ödül

7,1 milyon hektar arazi suya kavuştu

Hava sıcaklığı artmaya devam edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun diplomasisi

Edirne U11 Ligi devam ediyor

Bakan Kacır: Uzaydaki kapasitemiz daha da ilerleyecek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.