Hanife YENEN GÜNEŞ


Evrenin Dili

Evrenin Dili


Evrenin Dili

Günümüzde ne kadar geniş bir dil çeşitlerine sahibiz değil mi?

Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Çince vs…

Türkçe bilen bir kişi ile Türkçe konuşarak anlaşırsın, Almanca bilen ile Almanca, dili

Fransızca olan biriyle tabi ki Fransızca..

Peki, Fransız birine gidip Türkçe konuşmayı denediğinizde ne olur peki, tabi ki

anlaşamaz, doğru bir sonuca varamaz ve istediğiniz şeye sahip olamazsınız..

Peki Evren?

Evrenin dili enerjidir, frekanslardır. Sizler istediğiniz kadar ben istiyorum deyin, evren sizin karma dilinizle ilgilenmez, sizi duyar fakat ne istediğinizi anlayamaz ve bu karışıklıkta tabi ki her şey sizle olan iletişiminde sizin yaydığınız titreşimle anladığıyla cevap verir. Biraz karışık mı geldi?

Bir de şu şekilde anlatayım. Eğer mutsuz bir enerji frekansına sahipsen evren karşına sürekli mutsuz olacağın olayları, kişileri getirecektir. Kıskançlık enerjisine sahipsen, bunu yaydığın için kıskançlığı sürekli hayatında tutmuş olacaksın çünkü yine bu enerjine uygun kişiler ve olaylar tekrarlanacaktır. Bunlar gibi gün içinde evrenle sürekli iletişim halindeyken onu biz anlamaya çalışmıyor ve bizde kendimizi ona yanlış anlatıp duruyoruz. Evren olayla ilgilenmez, senin neyi ne için istediğine bakmaz sadece enerji yoluyla aldığı mesaja bakar. Ben bolluğu, bereketi, parayı hak etmiyorum, ağzımla istiyorum ama yaydığım enerji yokluk, bu gibi durumda sürekli para kazanamayacağım, param bereketsiz olacak, geldiği gibi gidecek çünkü enerjim onu bende tutmama engel olacak çünkü yaydığım enerjide olan bana gelecek fakat ben bunu anlayıp değiştirmediğim için sürekli istemede kalacak ve sürekli kayıplar yaşayacağım gibi düşünebilirsiniz.

Ya sürekli şükür enerjisinde, sevgi enerjisinde olursak ya da kendi değerimizin farkına varıp bolluğa berekete layık görürsek evren bize hayatımızda sürekli şükür edeceğimiz olayları, kişileri hayatımıza göndermez mi? Tabiî ki gönderecektir.

O zaman gözlerimizi kapayıp hayatımızda çok şükür dediğimiz tüm güzel kişileri, anıları, olayları zihnimizden geçirelim ve tekrar onlar için evrene bir kez daha teşekkür edelim.

Varlığınıza, özünüze, sevginize, sağlığınıza binlerce kez şükürler olsun. Teşekkür ederim.